Non-Steam.sk

Forum pre hráčov non-steam.sk
Aktuálny čas je Pon 23. Sep 2019 10:05:08

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Opravdu ?
PoslaťNapísal: Str 14. Jan 2015 20:57:00 

Ahojte komunito , asi před 10 minutami sem dostal ban na serveru Non-Steam.sk Predator , nevím vůbec za co popis je cheater ? :roll: :D :D no nemůžu z vás lidi vůbec nedokážete poznat cheatery to už každý kdo dá 3 killy za sebou je cheater , žádám po vás jen jednu věc a to je unban díky .

Predmet príspevku: Re: Opravdu ?
PoslaťNapísal: Str 14. Jan 2015 21:35:25 
Majiteľ
Obrázok užívateľa

V prvom rade chlapče byť tebou znížim svoj arogantný prístup. Hovoríš v množnom čísle že nedokážeme rozoznať cheatera : trepeš akurát tak dobré somariny.
Ak si nespokojný z BANom na webe sa podávajú žiadosti o UnBan. Ak sa preukáže že Admin pochybil budú vyvodené dôsledky voči adminovy, ktorý ťa BANoval.
Záverom poviem toto, urážaš tu môj A-Team s neschopnosti a nato som dosť háklivý, ja som csko začal hrať keď ty si ťahal za sebou gumenú kačičku.
Pokračuj v takomto prístupe a BAN ti ponechám aj keď demo preukáže že si cheaty nemal.

Vyjadrenie :
- nesprávne podaná sťažnosť na člena A-Teamu + žiadosti o UnBan sa podávajú priamo na webstránke non-steam.sk

LOCK

Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť